RAZR V3 – Mobili Me I Shitur Ne Amerik

Shko poshtė

RAZR V3 – Mobili Me I Shitur Ne Amerik Empty RAZR V3 – Mobili Me I Shitur Ne Amerik

Mesazh nga freezenorth prej Fri Oct 10, 2008 5:55 am

RAZR V3 – Mobili Me I Shitur Ne Amerik F.1009032518897_m
Nuk ёshtё e habitshme qё Motorola nuk tenton tё hedhё modele tё reja tё celularёve nё treg, kur modeli mё i shitur nё SHBA vazhdon tё jetё RAZR V3.

Hulumtimet amerikane kanё terguar se mё i shituri nё kёtё vend ёshtё modeli i telefonisё mobile, Motorola RAZR V3.

Nё periudhėn elektronike ky model ёshtё parahistorik. Mjafton vetėm tё tregohet se kanё kaluar dy vite e gjysmё qё kur Motorola ka publikuar se ka shitur 50 milionё telefona tё tillё.

Kjo e dhёnё vėrtetё ёshtё fascinuese pёr iPhone, qё ka zёnё vendin e dytё si mё i shituri. Nё vendin e tretё ёshtё BlackBerry Curve, pastaj LG Chocolate dhe pastaj BlackBerry Pearl.

Shpjegimi pёr kёtё fenomen qėndron nё ēmimin tepėr tё ulёt tё kėtij lloji tё Motorolёs tё cilin operatorёt e ulin edhe mё tej, duke marrё prasysh se Motorola V3 gjendet nё ofertat e tё gjithё operatorёve nё SHBA.
freezenorth
freezenorth
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 19
Join date : 29/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi