Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Tema Fundit
» Programe Nė Gjuhen Shqipe !
WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali EmptyTue Dec 13, 2011 5:38 pm nga ILazz.Os

» libra shqip per informatike
WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali EmptyMon Jan 25, 2010 8:56 am nga Arselida

» 100.000 Windows Drivers ( Vista,Xp,98,95,Me,2000,2003)
WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali EmptySun Mar 01, 2009 9:51 pm nga liluk

» Dreamweaver 8.0 [Portable]
WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali EmptySat Oct 11, 2008 3:12 am nga ~adhuu.

» Mega File Hosting Script v1.2 update
WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali EmptyFri Oct 10, 2008 6:37 am nga freezenorth

» Best cs players cfg's
WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali EmptyFri Oct 10, 2008 6:35 am nga freezenorth

» Albumi i fundit i Shpat Kasapi
WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali EmptyFri Oct 10, 2008 6:28 am nga freezenorth

» Voto pėr ne!
WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali EmptyFri Oct 10, 2008 6:22 am nga freezenorth

» Televizori 3D holografik mund te behet realitet
WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali EmptyFri Oct 10, 2008 6:05 am nga freezenorth

Partneret
WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali Khgec6
AST-Crew.INFO
Televizori 3D holografik mund te behet realitet

Fri Oct 10, 2008 6:05 am nga freezenorth

WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali F.1006161254895_m
Paramendojeni: ёshtё duke u zhvilluar finalja e Kupёs Botёrore, Shqipёri-Brazil, apo Kosova triumfon nё Eurovision, dhe ju e pёrjetoni atmosferёn “live” nё tavolinёn tuaj pёrmes televizorit 3-D.

Duket si njё ёndёrr, por gjysma e kёsaj mund tё …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Zgjidhen dizajnimet e fundit tė garės "Peugeot design 2008"

Fri Oct 10, 2008 6:01 am nga freezenorth

WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali F.1007023421250_m
Peugeot i ka publikuar dizajnimet pėrfundimtare tė garės vjetore pėr dizajnimin e automjeteve tė cilat mbajnė "luanin" nė maskėn e pėrparme.

Fituesi i kėtyre dizajnimeve do tė zbulohet ditėt e ardhshme nė panairin e automjeteve nė Paris.
WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali Peg
Ajo ēka ėshtė interesante, ėshtė se dizajnimi i …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

AMD ndahet nė dy pjesė

Fri Oct 10, 2008 6:00 am nga freezenorth

WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali F.1007050820613_m
Kompania e prodhimit tė harduerėve, AMD, ka paralajmėruar ristrukturimin e prodhimit, qė do t’i ndihmonte nė ardhmen tė pėrballet fuqishėm me konkurrencėn, para sė gjithash me Intelin.

Njėra prej dy pjesėve tė prodhimit do tė merret me dizajnimin e procesorėve tė rinj, derisa detyra e pjesės sė dytė do tė jetė vetėm prodhimi. Pjesa e cila do …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Ballmer: Windows Cloud vjen sė shpejti

Fri Oct 10, 2008 5:58 am nga freezenorth

WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali F.1007062731298_m
Drejtori ekzekutiv i Microsofit, Steve Ballmer, ka zbuluar javėn e kaluar disa prej detajeve tė sistemit tė ri operativ, qė synon tė ndihmojė programuesve tė zhvillojnė aplikacione tė Internetit.

Sistemi operativ, i njohur si Windows Cloud, pritet tė dalė muajin e ardhshėm dhe sipas Ballmer ėshtė njė projekt i ndarė nga Windows 7, sistemit …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Google me video- reklama edhe nė lojėra

Fri Oct 10, 2008 5:56 am nga freezenorth

WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali F.1008060155445_m
Google, kompania lidere nė kėrkimin dhe reklaminin nė internet, ėshtė duke u zhvilluar edhe nė hapėsirėn e video lojėrave, duke lėshuar njė beta version tė "Adsense in Games", njė teknologji e dizajnuar pėr tė vendosur linqe reklamuese nė lojėrat nė internet.

Kjo ėshtė njė zgjerim i programit Adsense tė Google, qė publikon reklama …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

RAZR V3 – Mobili Me I Shitur Ne Amerik

Fri Oct 10, 2008 5:55 am nga freezenorth

WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali F.1009032518897_m
Nuk ёshtё e habitshme qё Motorola nuk tenton tё hedhё modele tё reja tё celularёve nё treg, kur modeli mё i shitur nё SHBA vazhdon tё jetё RAZR V3.

Hulumtimet amerikane kanё terguar se mё i shituri nё kёtё vend ёshtё modeli …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

C902, njė celular elegant

Fri Oct 10, 2008 5:52 am nga freezenorth

WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali F.1009044345548_m

Nė treg janė hedhur me shumicė modele tė ndryshme tė celularėve mirėpo sė fundi ėshtė njė model qė mahnit me pamjen e tij. Modeli C902 i Sony Ericssonit duket model serioz dhe i biznesit, por njėkohėsisht edhe argėtues dhe nė trend.

Ėshtė vėshtirė tė paramendohet qė njė telefon ngjyrė kuqe tė mund tė pėrdoret nga tė dy gjini, mirėpo Sonny …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Microsoft Office 2007 Home And Student Retail

Sun Oct 05, 2008 10:00 am nga SpY.

WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali 00094d8c_medium
Microsoft Office 2007 Home And Student Retail | 545 MB
No Activation Needed
The 2007 Microsoft Office system has evolved from a suite of personal productivity products to a more comprehensive and integrated system. Building on the familiar tools that many people already know, the Microsoft Office system includes programs, servers, …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Artbeats Southwest Cliff Aerials DVD

Sun Oct 05, 2008 9:59 am nga SpY.

WareZ-Ks. Tė gjitha programet kėtu! - Portali 00094d83_medium
Artbeats Southwest Cliff Aerials DVD | 4.5 GB
Are you afraid of heights? This collection is all about the drama of some of the steepest vertical drops in the country. Fly 100mph three feet above the ground right off the edge of a canyon rim and look 1000ft below. Get up close and personal to the Echo Cliffs, Marble Canyon, Little …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Statistikat
Forumi ka 80 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri limasoft

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 796 artikuj v 509 temat
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor :: 1 Bot

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 25 mė Wed Nov 27, 2013 3:51 pm