ClipBucket lite 1.6

Shko poshtė

ClipBucket lite 1.6

Mesazh nga SpY. prej Sun Sep 28, 2008 5:29 am

ClipBucket lite 1.6

Pershkrimi:
Ky eshte nje video script , i cili ka opcione te cilat dueht ti kete nje video portal , si youtube , metacafe etj
Antaret kan mundesi te krijojne kanele si dhe grupe te ndryshme, te perdorin opcionin search te avancum si dhe opcione tjera.
Ky script perdoret shume per ta krijuar nje video portal per arsye te opcioneve te pershtatshme qe permban ky script...

Demo:
http://clip-bucket.com/livedemo/

Shkarko:
http://files1.clip-bucket.com/index....=download&id=2

_________________
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi