KĖSHILLA, SYGJERIME, VĖREJTJE mbi AlbWareZ Forum

Shko poshtė

KĖSHILLA, SYGJERIME, VĖREJTJE mbi AlbWareZ Forum

Mesazh nga SpY. prej Sat Sep 06, 2008 3:28 am

KĖSHILLA, SUGJERIME, VĖREJTJE mbi AlbWareZ Forum


Te Gjitha KĖSHILLAT, SUGJERIMET, VĖREJTJET mbi AlbWareZ Forum
Mund ti pershkruani ketu
si psh. kam 1. vrejtje mbi Moderatorin, pyetje per Stafin... etj.etj, atehere kjo teme do ti perfshij te gjitha ankesat, sugjerimet dhe vrejtjet tuaja ne lidhje me Stafin ose mbi Forumin ne pergjithesi.
Temat qe do te hapen me te njejten tematike do te mbyllen (kalojne tek Temat e vjetra) ose fshihen komplet... dhe ne qofte se nje gjest i tille perseritet shpesh here nga ndonje anetar atehere rrezikon te marr denimin (vrejtjen ose BANNED).

miqesisht,
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KĖSHILLA, SYGJERIME, VĖREJTJE mbi AlbWareZ Forum

Mesazh nga icodder prej Sat Sep 06, 2008 10:08 am

Ju kisha than boni ma shum spam per me u ba ma i famshem forumi1\ Arrow

icodder
Little Baby
Little Baby

Numri i postimeve : 22
Join date : 06/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KĖSHILLA, SYGJERIME, VĖREJTJE mbi AlbWareZ Forum

Mesazh nga SpY. prej Sun Sep 28, 2008 5:44 am

Do te mendojm per kete keshill tenden!

_________________
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KĖSHILLA, SYGJERIME, VĖREJTJE mbi AlbWareZ Forum

Mesazh nga Anndi prej Fri Oct 03, 2008 9:35 am

GJ ALBWAREZ Supper o forrumi ^^

Anndi
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 8
Join date : 03/10/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KĖSHILLA, SYGJERIME, VĖREJTJE mbi AlbWareZ Forum

Mesazh nga SpY. prej Fri Oct 03, 2008 9:44 am

ThankZ

_________________
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KĖSHILLA, SYGJERIME, VĖREJTJE mbi AlbWareZ Forum

Mesazh nga aLb.sTar! prej Sat Oct 04, 2008 6:11 am

Nje sygjerim tek keto forumet kerko lojra apo kerko muzika etc ju kisha than qe me e ba qe per qdo kerkes me hap nje tem ish kan ma mir!

aLb.sTar!
Adolescent
Adolescent

Numri i postimeve : 74
Join date : 06/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KĖSHILLA, SYGJERIME, VĖREJTJE mbi AlbWareZ Forum

Mesazh nga ~adhuu. prej Sun Oct 05, 2008 10:19 am

e kemi rregulluar kete Smile keshllir alb.star gati te secilat forume:)
avatar
~adhuu.
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 51
Join date : 30/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: KĖSHILLA, SYGJERIME, VĖREJTJE mbi AlbWareZ Forum

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi