Edhe njė Samsung me tetė megapiksela

Shko poshtė

Edhe njė Samsung me tetė megapiksela

Mesazh nga ~adhuu. prej Sun Oct 05, 2008 4:54 amDuket se tetė megapikselat tek celularėt e Samsungut janė bėrė rezolucion standard, sepse pas modelit i8510 ėshtė paraqitur edhe njė tjetėr me kamerė tė kualitetit tė njėjtė.

Celulari i kompanisė Samsung ėshtė i dizajnit rrėshqitės dhe quhet M8800 Pixon, derisa specifikat e tij janė shumė interesante, por edhe nga pak tė pazakonta.

Pikėsėpari, nė tė gjendet ekrani i ndjeshėm nė prekje me rezolucion prej 400x240 piksela, qė na shtyn tė mendojmė se bėhet fjalė pėr njė telefon tė menēur (smartphone), mirėpo Samsung nė tė ka integruar sistemin e saj operativ standard.


Mundėsitė tjera janė tė avancuara: HSDPA, GPS, FM radio dhe mundėsia e zgjerimit tė memories me anė tė microSD kartelave. Ajo ēfarė mungon ėshtė vetėm Wi-Fi.
Kur tė mendojmė mė mirė, kjo nuk ėshtė edhe aq e pakuptimtė: shumė shfrytėzues kanė dėshirė tė kanė telefon tė fuqishėm, por telefonat e menēur janė tepėr tė komplikuar pėr pėrdorim.

Ēmimi i pritur i pajisjes e cila do tė duhej tė paraqitej nė treg nė muajin nėntor ėshtė rreth 550 euro.
avatar
~adhuu.
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 51
Join date : 30/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi