Lexo para se te postosh!

Shko poshtė

Lexo para se te postosh!

Mesazh nga SpY. prej Sat Sep 06, 2008 3:29 am

Rregullorja pėr Dizajnet nga Ju :


Pra i lus tė gjithė antarėt qe do te postojn dizajnet e tyre kėtu ne rrubriken Dizajnet nga Ju qe te tregojn se cfar lloj ėshtė dizajni i tyre si p.sh “ Flamuri i Shqipėrisė ne 3D “ e jo me e shkrujt “ Kqyrne se cfar dizajni” , “ A po ju pėlqen “ e kshtu me rradh pasi te gjith ata dizajne qė nuk e kan titullin e duhur nuk do te lejohen ne Forumin ton dhe do tė dėrgohen nė shport nga ana e Administratorve, Super Moderatorėve dhe Moderatorėve.

Pra ju lutem Mundėsisht secili ta lexon dhe ti pėrmbahet kėasaj rregullore se Forumi duhet tė ketė njė rregull pėr tju pėrmbajtur tė gjith.


AlbWareZ STAFF
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi