Kerko Muzika!

Shko poshtė

Kerko Muzika!

Mesazh nga SpY. prej Sat Sep 06, 2008 3:25 am

Pershendetje Forumista
ktu mund ti beni te gjitha kerkesat per albume !
Mundesisht te shkruani komplet:
kengetarin apo grupin
si dhe emrin e albumit qe deshironi.


Ju kisha lut mos te beni kerkesa kshtu:
Ej qite albumin e eminemit te fundit se emrin spe ja di.

Ksi lloj kerkesash nuk merren parasysh.


Kalofshi mire
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerko Muzika!

Mesazh nga aLb.sTar! prej Sat Sep 06, 2008 4:24 am

Pershendetje te nderuar antar te forumit, a ka mundesi dikush me postu albumit me te ri te Alban Skenderajt, Melodi??????

aLb.sTar!
Adolescent
Adolescent

Numri i postimeve : 74
Join date : 06/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerko Muzika!

Mesazh nga freezenorth prej Thu Oct 02, 2008 10:57 am

Ju Lutem per cdo kerkes e qelni nje TOPIC te ri Wink

FLM per mirkuptim
avatar
freezenorth
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 19
Join date : 29/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Kerko Muzika!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi