Zgjidhen dizajnimet e fundit tė garės "Peugeot design 2008"

Shko poshtė

Zgjidhen dizajnimet e fundit tė garės "Peugeot design 2008"

Mesazh nga freezenorth prej Fri Oct 10, 2008 6:01 am


Peugeot i ka publikuar dizajnimet pėrfundimtare tė garės vjetore pėr dizajnimin e automjeteve tė cilat mbajnė "luanin" nė maskėn e pėrparme.

Fituesi i kėtyre dizajnimeve do tė zbulohet ditėt e ardhshme nė panairin e automjeteve nė Paris.

Ajo ēka ėshtė interesante, ėshtė se dizajnimi i propozuar nga fituesi i kėsaj gare do tė shndėrrohet nė automjet dhe do tė prezantohet nė panairin e automjeteve nė Shangai tė Kinės, nė pranverėn e vitit tė ardhshėm.
avatar
freezenorth
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 19
Join date : 29/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi