Google me video- reklama edhe nė lojėra

Shko poshtė

Google me video- reklama edhe nė lojėra

Mesazh nga freezenorth prej Fri Oct 10, 2008 5:56 am


Google, kompania lidere nė kėrkimin dhe reklaminin nė internet, ėshtė duke u zhvilluar edhe nė hapėsirėn e video lojėrave, duke lėshuar njė beta version tė "Adsense in Games", njė teknologji e dizajnuar pėr tė vendosur linqe reklamuese nė lojėrat nė internet.

Kjo ėshtė njė zgjerim i programit Adsense tė Google, qė publikon reklama nė pėrmbajtjet e ueb faqeve.

Reklamat do tė jenė video tė cilat personat qė luajnė do t’i shohin para ose pas ndeshjes, ose pas kompletimit tė ndonjė niveli tė lojės.

“Adsense in Games” i lejon Google-t tė ofrojė reklama edhe nė njė hapėsirė tjetėr tė zhvilluar, dhe tė shtojė kėshtu edhe numrin e konsumatorėve.
avatar
freezenorth
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 19
Join date : 29/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi