C902, njė celular elegant

Shko poshtė

C902, njė celular elegant

Mesazh nga freezenorth prej Fri Oct 10, 2008 5:52 amNė treg janė hedhur me shumicė modele tė ndryshme tė celularėve mirėpo sė fundi ėshtė njė model qė mahnit me pamjen e tij. Modeli C902 i Sony Ericssonit duket model serioz dhe i biznesit, por njėkohėsisht edhe argėtues dhe nė trend.

Ėshtė vėshtirė tė paramendohet qė njė telefon ngjyrė kuqe tė mund tė pėrdoret nga tė dy gjini, mirėpo Sonny Ericsson e ka gjetur nuancėn e duhur tė ngjyrės. Megjithatė, nėse vėrtetė nuk ju pėlqen kjo ngjyrė, atėherė e keni edhe versionin ngjyrė tė zezė.
Telefoni ka trashėsi prej vetėm 10.5 milimetra – dhe kėshtu ka marrė statusin e foto-telefonit mė tė hollė (me 5 megapixel) nė botė.
avatar
freezenorth
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 19
Join date : 29/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi