3DS Max Lighting

Shko poshtė

3DS Max Lighting Empty 3DS Max Lighting

Mesazh nga SpY. prej Sat Sep 06, 2008 3:07 am

3DS Max Lighting 1

Eshte E-Liber qe ndihmon per mesimin e teorise se drites dhe veglave per drite ne 3DSMax. Permban edhe shembuj te ndryshem me te cilat lehtesohet mesimi.

Shkarko

http://www.ziddu.com/download/192004...ioMax.rar.html
SpY.
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi