Rregullat Per Reklamimin e Web Faqes (2008)

Shko poshtė

Rregullat Per Reklamimin e Web Faqes (2008)

Mesazh nga SpY. prej Sun Oct 05, 2008 9:27 am

Nese deshironi qe te reklamone WebFaqen, Forumin, Portalin, Kompanin, etj. ne Alb-Warez.Ch , duhet te i Plotesoni keto Kushte:

* Te mos te keni ndonje verejtje nga Antaret apo nga Staffi;
* Te gjendet nje link i Alb-Warez.Ch;
* Duhet ti keni 15 Postime;
* Keni te drejt te Reklamoni vetem 1 here.

P.S.: Linku i Alb-Warez duhet te jete publik, pra ne portal apo ne faqen hyrese dikund, e jo i postuar nje teme.

Imazhet Reklamuese:

Ketu i keni edhe te postuara imazhet te cilat mund te i vendoseni ne Webfaqen tuaj qe te mund te reklamoni ne Alb-Warez.Ch.

1.: Big, Madhesia
1.: Medium, Madhesia
1.: Middle, Madhesia
1.: Small, Madhesia
Qfare do te Ndermirret ne rast mos Plotesimi te Kushteve?

Staffi yne i Alb-Warez.Ch do te Largoj (Fshij) linkun e asaj faqe nga forumi yne dhe poashtu tema do te bartet ne shport, ndersa antari qe ka hapur ate teme ne te cilen nuk ka plotesuar kushtet do ti jepej nje verejtje, siq dihet me 3 verejtje antari perjashtohet nga forumi.


Qdo Ndryshim ne Rregulla apo ne Imazhe do te Paraqitet.!

A-W
Staff

_________________
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi