Motorola e fuqishme nėn patronatin e T-Mobile

Shko poshtė

Motorola e fuqishme nėn patronatin e T-Mobile

Mesazh nga aLb.sTar! prej Sat Oct 04, 2008 6:07 amCelularėt e rezistueshėm ndaj ujit, pluhurit dhe goditjeve asnjėherė nuk janė nė mesin e mė tė popullarizuarve nė treg, por edhe ata gjithmonė gjejnė edhe publikun e vet. Sigurisht ashtu do tė jetė edhe me modelin e ri tė Motorolas i cili mė sė lehti mund tė pėrshkruhet si njė model RAZR i gomuar.
Nėn emėrtimin MOTOACTV W450 dhe patronatin e T-Mobile fshihet pajisja e veshur me gomė, me njė shtojcė tė veēantė falė sė cilės mund tė ngjitni nė pajisjet tuaja pėr alpinizėm si dhe ėshtė i pajisur me njė softuer pėr ndihmė nė rast tė lėndimeve tė cilat mund tė ju ndodhin.

Ėshtė gjynah qė kamera e integruar ėshtė bukur e dobėt, nėse veē shėtitėm nėpėr natyrė, do tė doja tė fotografoj nė rezolucion mė tė madh sesa vetėm 1.3 megapiksela sa i ka kjo pajisje.

Pėrndryshe, mundėsitė tjera nuk janė edhe aq tė kėqija: nė tė ėshtė EDGE, stereo Bluetooth si dhe mundėsia e zgjerimit tė memories deri nė 2 GB me anė tė kartelave tė memories microSD.

www.motorola.com

aLb.sTar!
Adolescent
Adolescent

Numri i postimeve : 74
Join date : 06/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi