64 GB nė shkopin USB

Shko poshtė

64 GB nė shkopin USB

Mesazh nga ~adhuu. prej Fri Oct 03, 2008 2:39 pm

64 GB nė shkopin USBKompania Corsair ka paraqitur njė shkop tė ri USB pėr memorie me kapacitet prej 64 gigabajt, qė njėkohėsisht ėshtė edhe mė i madhi nga seria e saj Voyager.

Seria e Corsair e flash memorieve USB, Voyager, ėshtė interesante pėr rezistencėn e saj nė ujė dhe goditje.

Sa i pėrket vet pajisjes, pėrveē kapacitetit tė rritur prej 64 gigabajtėsh dhe mbėshtetjes pėr standardin USB 2.0, nuk ka ēfarė tė thuhet, pos ēmimit i cili nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės do tė sillet rreth 250 dollarė.

Vizitoni Faqen Zyrtare Te Corsair www.corsair.com
avatar
~adhuu.
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 51
Join date : 30/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi