Rregullore [Kerko Lojra]

Shko poshtė

Rregullore [Kerko Lojra] Empty Rregullore [Kerko Lojra]

Mesazh nga ~adhuu. prej Fri Oct 03, 2008 5:28 am

Pershendetje Antar Te Nderuar te Alb WareZ para se te kerkoni lojra duhet ti keni keto kushte te plotėsuara:

[~]Antari i Cili Ben Kerkes Per Nje Loj Duhet ti Ket Mbi 3 Postime

[~]Nuk Duhet Te Kerkoj Nje Loj Qe Nuk Egziston, Nese Postoni nje loj qe nuk egzsiton do te fshihet.

[~]Si Dhe Nuk Duhet Te Bej CHIT-CHAT vetem kerkes nese beni CHIT-CHAT Pergjigja juaj do te fshihet Nga STAFFi i AlbWareZ
~adhuu.
~adhuu.
Super Moderator
Super Moderator

Numri i postimeve : 51
Join date : 30/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi