Rregullat perpara se te postosh ne Kerko Muzika

Shko poshtė

Rregullat perpara se te postosh ne Kerko Muzika Empty Rregullat perpara se te postosh ne Kerko Muzika

Mesazh nga freezenorth prej Thu Oct 02, 2008 11:08 am

Antar te nderuar te Alb-warez.ch ju kisha lute qe kur te kerkoni Muzika:
1.Te hapni nje TOPIC te ri , dhe nese gjendet kerkesa juaj TOPIC mbyllet ne menyr qe t'ju shmangemi postimeve te pa nevojshme
2.Te shkruhet emri i Kengetarit dhe i kenges (albumit) komplet dhe i rregullt ndryshe kerkesa nuk merret parasysh
3. Si Dhe Per Te bere Keskes per muzika duhet te keni mbi 11 postime

Besoj qe isha i kjart
dhe
FLM PER MIRKUPTIM Smile
freezenorth
freezenorth
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 19
Join date : 29/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi