(((( Raporto "dead links" dhe Kontribuo! ))))

Shko poshtė

(((( Raporto "dead links" dhe Kontribuo! )))) Empty (((( Raporto "dead links" dhe Kontribuo! ))))

Mesazh nga SpY. prej Tue Sep 30, 2008 8:51 am

Qe nje kohe te gjate po mundohemi ta mbajme Forumin sa me te paster !

Atehere ju njoftoj qe gjithe "Dead Links-at" qe gjinden brenda kesaj rubrike
do t'i kalojme ose tek Temat e Vjetra ose do te Fshihen komplet.

Pra nese shihni edhe ju ndonje "dead link", ju kisha lutur qe ta postoni ne kete vend.
Kjo do te ishte nje ndihme e madhe per AlbWarez Moderatoret, qe ta mbajme Forumin sa me te paster..

Dhe ne menyre te vecante per anetaret e rinj apo "newbies" qe kane zero-postime
kjo do te ishte rruga me e mire qe mund te kontribuojne dicka te mire.. (((( Raporto "dead links" dhe Kontribuo! )))) Icon_smile

S'do te thote qe vetem te postoni dicka te pakuptimte, sepse shumica prej nesh
nuk kane kohe/mundesi/caste te lira por kjo duhet kuptuar si ndihme reciproke
per te bashkekontribuar te gjithe brenda forumit.

Poashtu kini kujdes ne postimet e njejta, prandaj do t'iu kisha sugjeruar qe te shkoni me pare ne
(((( Raporto "dead links" dhe Kontribuo! )))) Icon_search
dhe kerkoni linkun/titullin e kenges/grupin/kengetarin perpara se te postoni.

E gjithe kjo ishte sa i perket anes sime,
keshtu qe shpresoj te shohim ndryshime pozitive ne te ardhmen sidomos ne rubriken e "muzikes",
poashtu edhe ndonje opinion i juaji do te ishte i mireseardhur
dhe mund ta postoni lirisht ketu......

Kontributi juaj na ben me te palodhshem !

_________________
(((( Raporto "dead links" dhe Kontribuo! )))) Fateiw10
SpY.
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi