Template e muajit!

Shko poshtė

Template e muajit!

Mesazh nga SpY. prej Tue Sep 30, 2008 8:39 am

Anetar te nderuar ketu ju postoni template te ndryshme dhe ne do ta zgjedhim templaten e muajit.Mirpo anetari qe e ka propozuar kete tempalte do te shpallet Antar i Muaji.Nqs shpallet 2 her Antar i Muajit Do te gradohet si VIP!

Rregullat do te behen update kohpaskohe!

_________________
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Re: Template e muajit!

Mesazh nga aLb.sTar! prej Sat Oct 04, 2008 6:04 am

mmm a po i postoni ato tm a jo1

aLb.sTar!
Adolescent
Adolescent

Numri i postimeve : 74
Join date : 06/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi