Kerko Template !

Shko poshtė

Kerko Template !

Mesazh nga SpY. prej Tue Sep 30, 2008 8:36 am

Anetar te nderuar ketu ju keni mundesin qe te kerkoni template.Pra tash e tutje nuk keni nevoj te hapni tem per te kerkuar template sepse ketu ju mund te kerkoni kete gje.Mirpo duhet te i permbushni disa kritere!

1.Emri dhe lloji i template
2.Vendi ku mund te gjindet perafersisht.

Posti do te behet update kohpaskohe!

_________________
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi