Wallpaper Website Creator 1.1

Shko poshtė

Wallpaper Website Creator 1.1

Mesazh nga SpY. prej Sun Sep 28, 2008 5:31 am

Wallpaper Website Creator 1.1

Pershkrimi:


Ky eshte nje script per te krijuar nje wallpapers portal...
Vizitori apo antari ka mundesi ti shiqoj wallpapers te cilat jane me te shikuara, mund ti shiqoj baze ketogorise,gjithashtu ka mundesi ti shkarkoj keto wallpapers me madhesi te ndryshme, si dhe opcione tjera perkatese..

Ndersa admin ka mundesi ta kontrolloj dhe konfiguroj gjithe webfaqen,te shton faqet partnere,te shiqoj statistikat,te shtoje kategori dhe ti menagjoje ato...

Demo:
Kodi:
http://www.epicwallpaper.com
Shkarko:
Kodi:
rapidshare.com wallpaper_site.zip

_________________
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi