Drupal Script

Shko poshtė

Drupal Script

Mesazh nga SpY. prej Sun Sep 28, 2008 5:16 am

Drupal Script


Drupal - Eshte nje webscript , e veqant e ketij scripti eshte qe users munden te postojne komente , si dhe te menagjojne nje llojllojshmeri te madhe nga permbajtja ne portal.

Sot me mijera njerez perdorin kete script per te krijuar:
Portale per disktuime , personal web portal, burim network portal etc

Demo:
http://opensourcecms.com/index.php?o...sk=view&id=132

Shkarko:
rapidshare.com drupal-5.1.rar

_________________
avatar
SpY.
Administrator
Administrator

Numri i postimeve : 405
Join date : 05/09/2008
Location : [root@locahost]:~alb-warez.ch

Shiko profilin e anėtarit http://albwarez.albanianforum.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi