Shfaq Daten Dhe Oren

Shko poshtė

Shfaq Daten Dhe Oren

Mesazh nga icodder prej Sat Sep 06, 2008 9:16 am

Fusni kodin me poshte ne formen e projektit tuaj :
Kodi:
Private Sub Form_Load()
MsgBox Format(Time, "Long Time") & " - " & Format(Date, "Long Date")
End Sub

icodder
Little Baby
Little Baby

Numri i postimeve : 22
Join date : 06/09/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi